O nás

Rudolf Haas Veselý „Dolfa“

(kapelník, kytara, klapky, saxofon, zpěv)

V mládí to byla pro mě nutnost a potřeba, skládat a hrát! Jasně že kvůli holkám. Ovšem než jsme sbalili fidlátka, holky už byly taky dávno zabalený. Přesto některý holky přišly a potom přišly na svět i děti, takže i jiné priority. Nikdy jsem se nevzdával představy a touhy mít vlastní kapelu. V dobách, kdy naše děti rostly jsem působil v několika kapelách, velmi odlišných žánrů. Nezapomenu na zkušenosti z „Undergroundu“ folku i rocku a na kapely jako byl Květen, Ikaros nebo PKcupe.

Poznámka manažera:
„Většího blázna a fantastu jsem nepoznala.“

Petr Panovský „Panák“

(kytara, zpěv)

Narodil jsem se jako hudbou neposkvrněné mimino. Občas mě zláká kytara, ale hudbu fakt nechápu.
Předem se omlouvám, hudební antitalent Peťa.

Poznámka kapelníka:
„Je to vůl, ale náš :-)“

Pavel Kuklínek „Kuklajs“

(sólová kytara, zpěv)

Na kytaru hraju od 15-ti let a od 17-ti na sólovou kytaru. Začínali jsme se spolužákem skládat nějaký songy a potom se skupinou Notre Dame. S kapelou Sedlo hraji od r. 1996 a sem tam i zpívám. Jinak si rád zajamuji s partou muzikantů. Mojí zvláštností je, že jsem levák, ale na kytaru hraju jako pravák. Mám raději rock, ale folk neodmítám. Hodně poslouchám 60tý roky. Hraju na Fender Szratocaster a Telecaster, zesilovač používám celolampový kombo Marshall DSL 20. Jsem spíš skromný, nerad vyčnívám a nevyhledávám konflikty.

Poznámka kapelníka:
„Bez poznámek“

Kateřina Nohýnková Slavíková „Kača“

(zpěv)

Jsem celoživotní koňař, závislá na celodenní studené kávě a nikotinu. K muzice jsem se dostala před 10-ti lety s kapelou hrající po hospodách od stolu (country apod.) Na doporučení jsem byla přizvána do HB a „zatím“ si mě nechávají, protože prý nejsem ženská, ale spíše poloviční chlap.

Poznámka kapelníka:
„Vždy to může být problém – mít v kapele ženskou! Spíš jde o ten tón!! (kterým mluví a zpívá) a to zní zkrátka příjemně.“

Pavel Studenčík „Studna“

(bicí)

Sedím si jen tak v hospodě u Divošky (výjimečně) a někdy mezi druhým a šestým pivem mi kámoš (Ruda) povídá : slyšel jsem, že hraješ na bicí! Nechceš si se mnou zahrát? Snažil jsem se mu vysvětlit, že to byla taková mladická nerozvážnost a víc jak 30 let jsem za tím neseděl (bubny). Navíc jsem levák! Nikdo nebude přestavovat soupravu jen proto, že si do toho chce někdo na starý kolena ťuknout. Teď už to zkrátím. Ukecal mě a tak do toho mlátím.

Poznámka kapelníka:
„Do roku si koupil dvoje akustický a dvoje elektrický bicí soupravy!“

Miroslav Pokorný „Hill“

(baskytara)

To je člověk , kterého znají snad všichni muzikanti z Brna. Hraje nejvíc na kytaru, ale u nás na baskytaru. Cizí mu nejsou ani bicí a jiné nástroje (hudební). Jeho zkušenosti ze známých kapel (Puls, Helmutova stříkačka, Repas..) a cit pro muziku, jsou pro nás nenahraditelné při tvorbě vlastních aranžmá. Je též autorem vlastních písní, které jeho „fanóšci bezpečně poznajó“.

Poznámka kapelníka:
„Psal jsem o něm za něj bo mě řekl, že o sobě mluvit neumí.“